1 / 12
SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015
11.500 €
12.500 €
06.12.2022 11:19

Тетово / Тетово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat Leon ITECH -posebna oprema
Godina: 2015
servisna kniska-realni km
1.6 TDI 77KW - 105 KS
4 Gumi Pireli
Parking senzori napred - nazad
Tempomat
Golem erkan so touch
Bord kompjuter vo boja
2 kluca
SD Card port
Navigacija
Line assistent-auto pilot (sam vozi)
Sport sedista
Smenet rebrast kais set pred 7000km
Novi gurtni - plocki
Zadni farovi so led
Folii so atest
Kolata e vo ekstra sostojba
I mn dr oprema...
Uvoz od Svajcarija
Proverka po vasa zelba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071204004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам