1 / 11
ALFA ROMEO GT 1.9 JTD
3.900 €
05.09.2022 10:03

Гостивар / Гостивар

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

GT

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD
2005GOD
UVEZENA OD CH
SMENETI SE:
SET REBRAST KAIS
SET KUMPLUG
PREDNI I ZADNI DISKOVI I PLOCKI
ZIMSKI SKORO NOVI GUMI
REGISTRIRANA CELA GOD
DVA KLUCA
VO IZVONREDNA SOSTOJBA

TEL KONTAKT:
070312311
070312311
070312311

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RETRO.SHOP
Потврден огласувач
070853004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам