1 / 2
Mckenzie hill 700
5.000 МКД
Цената е фиксна
19.09.2022 14:11

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

Vo dobra sostojba so novi gumi. Moze zamena so pogolem maski velosiped.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

viktor
Потврден огласувач
075410296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам