1 / 3
Huawei P10 Lite - se prodava ITNO!!!
5.000 МКД
30.08.2022 13:00

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

P10 Lite

Боја:

White

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

So original kutija so dokumenti od kae i kako
So original polnac+kabel
Odlicna baterija
MOZE I ZAMENA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Andrej
Потврден огласувач
077951707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам