1 / 4
Kozhena Salonka Zara (so etiketa)
1.500 МКД
05.05.2023 13:27

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Салонки

Големина:

37

Боја:

Црвена

Nova salonka Zara br 37,ovca kozha,mnogu udoben model I lesen

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

///
Потврден огласувач
078406710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам