PREDEN DIFERENCIJAL BMW X3 E83 2.0 d
170 €
Цената е фиксна
18.11.2022 09:12

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava preden diferencijal za X3 2.0 dizel od 2007

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

fotofuji
Потврден огласувач
071/791-262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам