1 / 6
Iphone 11
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2022 10:43

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

Green

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 11 64gb
Sim free (dostapen na site mrezhi)
Top sostojba
Ima true tone
Face id raboti
Battery health 83%

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
075532724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам