1 / 4
Sofa za dvor I terasa
6.500 МКД
6.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 11:44

Аеродром / Скопје

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena celosno od metalna konstrukcija. Zaedno doagaat cel sungjer I dekorativnite pernicinja za sofata. Dimenzija - 200cm dolzina 50cm sirina na sediste 45 cm visina.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078/293-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам