1 / 1
Prodavam Puma patiki ganc novi 48br ORIGINALLY
45 €
19.11.2022 13:44

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Бела

Prodavam original puma patiki.. Original so garancija.. 48br..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077666166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам