1 / 1
Prodavam Adidas Good year ganc novi 48br
50 €
15.03.2023 19:02

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Бела

Prodavam patiki originally so garancija.. Od grcija doneseni..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077666166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам