1 / 10
Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero
1.000 €
30.01.2023 17:56

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Друго

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ohrid

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flamengo (Donco) na 5min peski od pazarot .
Stanot e so vkupna povrsina od 80m2 so prekrasen pogled na gradot i ezeroto.
Raspored:
Dnevna soba so trpezarija i kujna so izlez ba balkon
Spalna soba so balkon
Detska soba so balkon
Dve wc
Pvc dograma
Pod plocki i laminat
Blindor vlezna vrata
Parking
Informacii na tel
078 264 866
076 295 002

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам