1 / 5
RAM HP po 2 gb ddr3 (4x2gb ddr3) PC3 12800 800MHz
1.200 МКД
1.500 МКД
11.11.2022 23:59

Тетово / Тетово

prodavam cetri plocki HP po 2 gb ddr3 (4x2gb ddr3) PC3 12800(800MHz) 1.5v se prodavat poradi toa sto stojat cena za parce 500den ili cetri za 1200den prakjam i po kargo

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
072213553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам