1 / 7
Se izdava stan vo Ohrid
1 €
15.09.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

34 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.Abas Emin br.29 Ohrid

Se izdava nov stan vo centarot na Ohrid
Stanot e kompletno opremen
Sopstven parking
Angel Viber 070-610-740

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Angele
Потврден огласувач
070610740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам