1 / 5
Toyota RAV-4 2.0. 2003godina
5.300 €
15.08.2022 21:08

Неготино / Неготино

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Toyota RAV-4 vo odlucna sostojba
Mozna e zamena za VW Touran
Za povekje informacii dzvonete na 078273120

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078273120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам