1 / 6
Radiostanica / Taxi stanica Motorola
7.000 МКД
Цената не е фиксна
18.02.2023 20:32

Куманово / Куманово

Se prodava Radiostanica Motorola , so nea doagja :
-Antena zaedno so kabli za priklucok

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
75333545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам