1 / 1
Se prodava NUMARK DJ2GO2
6.000 МКД
Цената не е фиксна
14.11.2022 18:39

Илинден / Скопје

Se prodava numark dj2go2 sve si raboti na nea site kopcinja site dugminja raboti na poveke programi
MOZE DA SE PROBA NA LICE MESTO
ODLICNA ZA POCETNIK

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078 331 261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам