1 / 8
Mitsubishi Pajero
5.500 €
6.000 €
24.11.2022 10:51

Струга / Струга

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mitsubishi Pajero 2002 3.5 benzin Servis Komplet Napraven pali vozi Registriran do April 2023g Komplet ISPRAVEN… mozna zamena so vasa doplata povejce inf na tell 077-924-144

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам