1 / 8
Апартмани Даре
1 МКД
16.09.2022 16:36

Охрид / Охрид

Квадратура:

200 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Се издаваат апартмани во близина на автобуската станица, со посебен влез,кујна и купатило.

Контакт
Стефи 075 663 931

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Darko
Потврден огласувач
076532144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам