1 / 2
Diskovi za BMW X1 1.8d
2.000 МКД
16.08.2022 11:01

Пехчево / Берово

Марка:

BMW

Модел:

X1

Tип на делови:

Систем за сопирање /Кочници

Diskovite se polovni marka BREMBO, predni.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
071381741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам