1 / 6
DIADORA SWING EVO ITALIA СОБЕН ВЕЛОСИПЕД НОВ МОДЕЛ 120КГ.
13.999 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
03.12.2022 17:40

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов


13.999 МКД
Цената е фиксна


Состојба на предмет
Нови

DB-SWING EVO

Бренд Дијадора Италиа
Прилагодување на напорот за магнетен отпор
Прирачник 8 нивоа
Прилагодување на седлото Вертикално прилагодување на контролната лента Да лесен пристап Да компјутер Lcd Функции на компјутерот Време, растојание, брзина, калории, отчукувања на срцето Рачно откривање на срце Да
Рачка на колената 1 парче
Транспортни тркала Да
Подножни нозе за израмнување Да
Максимална тежина на корисникот 120 кг
Димензии на производот 85 x 48 x 122 cm
Димензии на пакување 81 x 28 x 56 cm
Бруто тежина на 24 Kg
Нето тежина на 21 Kg
Европски сертификати CE - RoHS - Директива за машини EN-957/6
2 години гаранција

АЛПЕ СПОРТ
Fitness solution
Кузман Јосифовски Питу 24/15
1000 Скопје Македонија
Нас. Аеродром до Н.Железничка станица
alpesportplanettrejd@yahoo.com
+3892461547
078 359 359
078 323 388
070 220 856

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Собни велосипеди

Се продава од:

ALPE SPORT FITNESS SOLUTIONS
Потврден огласувач
078359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам