1 / 7
Se prodava Marcedes CLA 180
1 €
19.500 €
16.09.2022 13:27

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLA 180

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Mercedes CLA 180 vo odlicna sostojba!!! Registriran cela godina so zelen karton, so komplet 4petni i 4zimski gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
070367670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам