1 / 9
FLET *Rotaciona lenta* i elektro motorce za brisac zaden
110 €
08.09.2022 21:03

Велес / Велес

Марка:

Renault

Модел:

Megane II

Tип на делови:

Електрични делови

Se prodava reketa komplet so flet(rotacionata lenta) za volan so komandi za radio...ednata e za set bez tempomat,(50 eur) drugata e so tempomat no lentata e prekinata i moze da se koristi, funkcioniraat zmigavcite i komandite za radio.(moze da se montira kade nema tempomat ili oddelno se prodava samo reketite..cena(40eur)
Imam i el.motorce za brisac zaden (za karavan) 20eur

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070 330 127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам