1 / 7
Gumi 225/45/17 Continental
50 €
Цената е фиксна
03.09.2022 09:59

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

Continental 225/45/17 2018god
Cena: 50€
Moze isporaka po kargo

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078287914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам