1 / 4
BMW E46 320D
1.000 €
28.08.2022 13:22

Велес / Велес

Se prodava cel za delovi stransko povise info na brojot

Kontakt : 076220023

Kontakt : 076220023

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Ado
Потврден огласувач
077626766
Испрати Е-маил до огласувачот

VW SHARAN 1.9TDI 116KS PD ODLICNO SOCUVAN BEZ MANA

3250 €

Шлеп служба - помош на пат 24/7 077626766

80 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам