1 / 6
Gumi 185/65/15 Firestone
5.000 МКД
Цената е фиксна
03.09.2022 09:59

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

185

Висина:

65

Дијаметар:

15

Firestone 185/65/15 kako novi
Cena: 5000denari
Moze isporaka po kargo

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078287914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам