1 / 8
Продажба на мали кученца лабрадор ретривер
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.08.2022 13:00

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат мали кученца од раса лабрадор ретривер, стари 2 месеци со примени 2 вакцини прочистени од внатрешни и надворешни паразити,со педигре

Останати се 3 женски
Тел. 078 416 345

За повеќе инфо,тел : 078416345

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
78416345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам