1 / 2
Kymco Xciting R 500
2.800 €
28.10.2022 21:41

Велес / Велес

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

Xciting R 500

Километри:

5000

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
070367670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам