1 / 1
PRENOS 28/38/48 KUPEN PO GRESKA
1.500 МКД
Цената е фиксна
06.10.2022 10:23

Кочани / Кочани

PRENOSOT E KUPEN NOV, NAMESTEN I VOZEN NEKOLKU KM NO POTOA E UVIDENO DEKA E POGOLEM I NE MI ODGOVARA NA VELOSIPEDOT!
28,38,48 ZABI, 17.5CM NOGARA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Ланеци, Запчаници, Менувачи

Се продава од:

private
Потврден огласувач
074204207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам