1 / 1
Rabota na Ibiza
По Договор
31.01.2023 09:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се нуди работа на Ибица, Шпанија. Имаме потреба од бариста. Лицето треба да поседува европски документи.

Во понудата е вклучено платено сместување и храна.

Сите заинтересирани да не контактираат на Viber на бројот +38978393975

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
071960666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам