1 / 4
Se prodava kukja vo naselba Potok
1 €
05.10.2022 16:48

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

90 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1979

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Tetovo, naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjata se sostoi od dva kata fizicki podeleni so zasebni vlezovi i posebni podrumski prostorii. So vtoriot kat odi potkrovje vo priprema. Vtoriot kat e celosno opremen so mebel i parno greenje na cvrsto gorivo i struja. Vo kombinacija so vtoriot kat se prodava i deloven prostor kako posebna gradezna edinica so dva vleza (so moznost za pregraduvanje). Kukjata e so izlez na edna glavna i dve sporedni ulici so celosno uredna dokumentacija.
Se prodava vo celost ili po katovi.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Spase Chulevski
Потврден огласувач
078299953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам