1 / 3
Gradezno zemjishte na ilica klinska
По Договор
16.08.2022 21:37

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1532 m²

Тип на земјиште:

Градежно

е продава градежно земјиште, во вкупна квадратура од 1532 m², поделено на 4 градежни парцели и посебна парцела од 158 m² и тоа:

- К.П. 15744/1, во површина од 703 m²
- К.П. 15744/3, во површина од 336 m²
- К.П. 15744/4, во површина од 134 m²
- К.П. 15744/5, во површина од 359 m²
- К.П. 7011, во површина од 158 m²

Lice za kontakt Gjoko 078 660 323

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071348599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам