1 / 11
POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA
3.050 €
Цената не е фиксна
3.100 €
Денес 08:33

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA DO 02/2023 ,SO POMİNATİ 138.000 km, İMA NOVİ GUMİ, VO TOP SOSTOJBA..
MOTOR ,MENJAC , PREDNİCA ENTERİER SUPER SOSTOJBA
BEZ MANA BEZ DEFEKTİ
KLİMA NEMA
SERVO
ABS
AİRBAG
ELEKTR PROZORİ
ELEKTR RETROVİZORİ
MAGLENKİ
CD RADİO
İ DRUGO
070875702

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gostivar
Потврден огласувач
070875702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам