1 / 7
Kia proceed
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.08.2022 23:47

Валандово

Марка:

Kia

Модел:

Pro_cee'd

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicno socuvana kia proceed na prodazba. Motor 1.4 benzin, 2008 godina na stranski tabli.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio Dinov
Потврден огласувач
070492557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам