1 / 10
SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 110KS 1999g MAKSIMALNO CUVANA
878.878.788 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.08.2022 07:55

Валандово

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 110ks
1999godina
DOMAKINSKI CUVANO
VOZENO ZA DOMASNI POTREBI
UVEZENO OD::::::::CH:::::::::::
VOZILOTO POSEDUVA OD OPREMA::::::
KLIMATRONIK DVO ZONSKI(100%ISPRAVEN)
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TONIRANI STAKLA FABRICKI
ENTERIER BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE
KAROSERISKI BEZ NIKAKVI ZABELESKI
VOZILOTO SE GLEDA NA SAMITE SLIKI
SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI NA VAKVO VOZILO
075256-198
077974-031

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RISTO MILUSEV
Потврден огласувач
077974031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам