1 / 5
Honda CRF 450r 2019
По Договор
17.08.2022 01:38

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2019

Модел:

Honda

Honda CRF 450r 2019 donesen od slovenia..Anlaser...KOMPLET servis clip clipjaca stelovani ventili Lameli filteri Akomulator NOV I drugi raboti Znacit motorot e FABRIKA cena 5,000€ povejce inf na tell spremen za 2 sezoni Bez nitu 1€ Vlog 077-924-144

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам