1 / 10
Suzuki Gsxr K6
1 €
07.09.2022 02:10

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

Gsxr

Километри:

25000

Suzuki Gsxr K6
2007
Smeneto Llanec
Smeneto Gumi
Smeneto Llameli
Registrirano

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Rajdin
Потврден огласувач
078400635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам