1 / 1
Se prodava Vikend kukja so mesto 4.000m2
1 €
31.08.2022 13:00

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

4000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vo blizina n s.Rashtani

Lokacija: Na patot Bitola - Ohrid ..vo blizina na s.Rashtani.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mirche
Потврден огласувач
078222132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам