1 / 12
☆ OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2009G ☆
3.400 €
01.10.2022 10:12

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☆ OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2009G ☆
PLATENI SITE DAVACKI DO
REGISTRACIJA !!!
DIREKTEN UVOZ OD GERMANIJA
📞📞📞074-224-222📞📞📞
CENA : 3400€
OD OPREMA POSEDUVA !!!
✔️LUPI VO FAROVITE
✔️KOMANDI NA VOLAN
✔️TEMPOMPAT ✔️TIMER NA SVETLA
✔️KLIMATIK ✔️KOZEN VOLAN
✔️BORD KOMPJUTER
✔️USB ✔️AUX ✔️BLUETOOTH
✔️AVTOMATSKI SVETLA
✔️EL. RETROVIZORI ✔️EL. NA STAKLA
✔️ZATEMNETI STAKLA ✔️4X NOVI GUMI
✔️220.000KM SO SERVISNA KNISKA!!!
MOZE PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆ VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G 120.000KM ☆

3950 €

☆ NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 65KS 2011G ☆

3850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам