1 / 4
Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar,
6.900 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.08.2022 08:46

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2003

Модел:

4VR

Километри:

10000

Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar, модел 4VR, боја портокалова. Година на производство 2003.
Километража 15000 km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

ЛКВ Костовски
Потврден огласувач
077611111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам