1 / 10
Prodavam Suzuki Streetfighter
2.099 €
23.01.2023 03:02

Велес / Велес

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

1995

Модел:

GSXR

Километри:

35000

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god
Streetfighter
Registriran do maj 2023.
38xxxkm. Novo ulje ,filter,antifriz, plocki..
Bez zamena
Gi imam i site delovi i plastiki kako so si bese fabricki ...ima sliki kako bese.
Cena 2000e kes
Povise info na 078429932 ili na viber 077604517

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
077765104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам