1 / 11
VW Passat B6
4.750 €
17.08.2022 10:15

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

za poveke informacii na tel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

sedat
Потврден огласувач
078527090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам