1 / 7
Kyron
99 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.08.2022 10:22

Валандово

Марка:

Ssangyong

Модел:

Kyron

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava ili zamenuva Kyron 2006 god,full oprema so greaci na predno,zadno staklo na retrovizori i na sedista,so reduktor 4x4 brzi i 4x4 spori,novi gumi 18

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Pepi
Потврден огласувач
078277226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам