1 / 12
Raleigh Rushhour 1.0
500 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 13:12

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Odlicno socuvan
Shimano Altus menjac Alvio
Tektro Vela hidraulicni kocnuci
Schwalbe Cutizen gumi
Digitalen brzinomer
Fabricko led predno svetlo
Detalen opis na oprema vo slikite

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078373806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам