1 / 4
Passat
2.300 €
2.700 €
23.09.2022 12:57

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Passat b5 1.9 131 god 2000 so pominati 276000 cena po dogovor tel 072279577 moze i na viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojce
Потврден огласувач
072279577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам