1 / 5
Се продава плац со куќа во станбена
190.000 €
30.09.2022 12:13

Тетово / Тетово

Квадратура:

638 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена.
Плацот излегува на две улици.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам