1 / 9
Sony CMT-SBT100B
100 €
17.08.2022 13:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

U ispravnom stanju sa daljinskim CD MP3 DAB DAB + AUX IN RADIO RDS BLUTUT USB nov nekoriscen

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам