1 / 3
Masina motor
2.500 МКД
3.000 МКД
17.08.2022 15:21

Струга / Струга

Motor za kajce, mojt da se montirat i na tocak po sto ima reduktor.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Karburator karburatori razni

1 МКД

Filteri filter metalni

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам