1 / 1
Rigovi oprema
1.000 €
02.09.2022 11:34

Чаир / Скопје

Prodavam site delovi za konfiguriranje rigovi
Graficki
Procesori
Maticni i sve drugo
Cenite se najevtini od site prodazni saloni kako setec niko i bilo kade. Proizvodite se novi vo kutia.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

nn
Потврден огласувач
077866888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам