1 / 4
MERIDA
24.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 17:20

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

merida Big Nine ,vo odlicna sostojba kupen lanska godina od Setec,vozen e mn malku rekreativno!!se prodava ili menuva za M ramka MTB,ili hibrid!!velosipedot se naoga vo D.Hisar

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
076439240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам