1 / 12
BMW X5 E53 3.0d full oprema, odlicna sostojba
5.950 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 16:25

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

137 kw / 186 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Avtomobilot e odlicno socuvan motor/menjac, redovno servisiran, posleden mal servis pred 4600km, interierot e max socuvan, a od strana na karoserija ima grebanici. Poseduva:
▪️full led osvetluvanje
▪️ kozen interier+kozni navlaki
▪️gumeni krem patosnici
▪️bluetooth
▪️Navigacija
▪️Komandi na volan
▪️Tempomat
▪️ESP
▪️ABS
▪️Parking senzori napred i nazad
▪️Prskaci na farovi
▪️Servo volan
▪️Elektrika na retrovizori
▪️Elektrika na prozorci
▪️Klima
▪️Maglenki
▪️Greenje na predni sedista
▪️Centralno zaklucuvanje
Cenata e fiksna, mozna e zamena za pomal avtomobil.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Andrej
Потврден огласувач
077517017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам